Dovoľte, aby som Vám týmto v krátkosti priblížil spoločnosť a značku LUMIERA so sídlom v Trenčíne, ktorá sa zaraďuje medzi spoľahlivých dodávateľov osvetlenia a káblov rôzneho druhu nie len na Slovensku. Za našou spoločnosť stojí skupina špecialistov pripravená zrealizovať akúkoľvek požiadavku naších klientov.

Disponujeme skladovo-výrobnými priestormi v Púchove. Na jednej strane sú to niekoľkoročné vzťahy s našimi dodávateľmi, s ktorými spolupracujeme pri výskume a vývoji (R&D), pri projekcii a dizajnovaní osvetlenia. A na strane druhej sú to naše vzťahy s renomovanými stavebníkmi, architektami a projektantmi osvetľovaného priestoru, ktoré nám spoločne umožňujú zhotoviť akýkoľvek projekt osvetlenia alebo iluminácie podľa špecifickej požiadavky klienta.

Viac informácií o referenciách a zrealizovaných projektoch.

Ak Vás naša ponuka zaujala neváhajte nás kontaktovať.

 

Produkcia

V súlade s trendom a potrebami trhu sa aj spoločnosť LUMIERA rozvíja, čo potvrdzuje aj naša novo vytvorená divízia New Technologies, kde sa hlavne špecializujeme na LED technológiu, PCB a núdzové LED osvetlenie a CBS systémy. Vďaka vysokej kvalite naších výrobkov, dizajnu a vizuálneho vzhľadu ako aj konkurenčným cenám sa naše produkty s veľkým úspechom predávajú v 54 krajinách sveta.